SZKOLENIE W OŚRODKU SZKOLENIA KURSOWEGO

Nasi instruktorzy prowadzą zajęcia zgodnie z obowiązującymi zaleceniami i metodami nauczania. Zajęcia odbywają się na odpowiednio przygotowanych salach, wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny i pomoce naukowe.
Posiadamy również bogate zaplecze dydaktyczne spełniające wymogi BHP i p.poż. do przeprowadzenia zajęć praktycznych. Są to między innymi własna spawalnia, wyposażona w nowoczesne spawarki m in. Kempi do spawania we wszystkich metodach, urządzenia od cięcia, lutowania itp. Plac manewrowy do przeprowadzenia zajęć praktycznych na urządzeniach podlegających pod UDT.

Po kursach odbywają się egzaminy przeprowadzone przez uprawnione jednostki: Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, Urząd Dozoru Technicznego, TÜV itp.

Ośrodek Szkolenia Kursowego
Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku

SZKOLENIA
U ZLECENIODAWCY

Kurs może zostać zorganizowany u zleceniodawcy, jeżeli zleceniodawca dysponuje odpowiednimi warunkami do przeprowadzenia zajęć teoretycznych i ćwiczeń praktycznych.

SZKOLENIE Z NOCLEGIEM OSÓB SPOZA OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO

Istnieje możliwość szkolenia osób spoza Ostrowa Wielkopolskiego, terminy oraz długość szkolenia do uzgodnienia. Pomagamy w znalezieniu noclegu.

ADRES

Ośrodek Szkolenia Kursowego

DANE KONTAKTOWE

Ukraine

Zadzwoń